9700 Шумен, ул. "Цар Калоян" №1 тел. 054 800373

Декларации по чл.35 от ЗПКОНПИ

Регистър на декларациите по чл. 35, ал. 1, т. 2 и т. 4 от ЗПКОНПИ

Входящи номера на подадените декларации по чл. 35, ал. 1, т. 2 и т. 4 от ЗПКОНПИ към 19.07.2021 г.

Входящи номера на подадените декларации по чл. 35, ал. 1, т. 2 и т. 4 от ЗПКОНПИ към 07.10.2020 г.

Декларации по чл.35 от Закона за противодействие на корупцията и за отнемане на незаконно придобито имущество

№ по редИме, презиме, фамилияДлъжностИнституция, населено мястоВх. №Дата на подаванеВид декларация
 по чл. 35, ал. 1, точка
1Евдокия Антонова ГеоргиевадиректорПГСС – гр. Велики ПреславРД28-106.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
2Магдалена Александрова БожановадиректорОУ “Панайот Волов” – с. МадараРД28-206.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
3Стефан Иванов СтефановдиректорОУ “Св. Климент Охридски” – с. Пет могилиРД28-306.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
4Господин Николов ГосподиновдиректорОУ “Христо Ботев” – с. ВълнариРД28-406.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
5Грозданка Иванова МарчевадиректорСУ “Георги Ст. Раковски” – гр. КаолиновоРД28-506.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
6Каролина Петкова ИвановадиректорОУ “Христо Ботев” – с. ЯнковоРД28-606.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
7Живко Тодоров ЖелязковдиректорПГССХТ – гр. ШуменРД28-706.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
8Жечко Петков КолевдиректорОбУ “Панайот Волов” – Тодор ИкономовоРД28-806.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
9Валентина Тодорова ТодоровадиректорСУ “Йоан Екзарх Български” – гр. ШуменРД28-906.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
10Елеонора Димитрис Георгиеваглавен
специалист – човешки ресурси
РУО – ШуменРД28-1006.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
11Ерхан Вахдет ХюсеиндиректорСУ “Д-р Петър Берон” – с. ХитриноРД28-1107.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
12Марияна Живкова ЙордановадиректорСУ “Св. св. Кирил и Методий” – гр. СмядовоРД28-1207.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
13Георги Илиев ГеоргиевдиректорПЕГ “Никола Й. Вапцаров” – гр. ШуменРД28-1307.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
14Иван Христов НиколовдиректорНУ “Илия Рашков Блъсков” – гр. ШуменРД28-1407.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
15Бистра Неделчева ВацовадиректорПГИ – гр. ШуменРД28-1507.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
16Христина Пенчева БорисовадиректорПТГ “Симеон Велики” – гр. Велики ПреславРД28-1607.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
17Ема Минчева РадушевадиректорСУ “Панайот Волов” – гр. ШуменРД28-1707.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
18Ербил Мехмедов КадировдиректорОУ “Петко Р. Славейков” – с. ИзгревРД28-1807.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
19Петранка Василева ДимитровадиректорОУ “Васил Левски” – с. ИвановоРД28-1907.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
20Едиз Февзиев ГерджиковдиректорОбУ “Св. св. Кирил и Методий” – с. Бяла рекаРД28-2007.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
21Даниела Генчева ДойковадиректорОУ “Христо Ботев” – с. ЦърквицаРД28-2107.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
22Явор Цеков ЯкимовдиректорОУ “Христо Ботев” – с. ТушовицаРД28-2207.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
23Павлина Иванова ФилевадиректорОбУ “Христо Ботев” – с. КаспичанРД28-2307.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
24Снежана Йерусалимова РайковадиректорСУ “Васил Левски” – гр.Нови пазарРД28-2407.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
25Галина Петрова БобадалиевадиректорОбУ “Пенчо Славейков” – с. МарковоРД28-2507.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
26Генка Ненова ВелиновадиректорОУ “Никола Й. Вапцаров” – с. ЛятноРД28-2607.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
27Венцислава Калчева ДобревадиректорСУ “Хан Исперих” – гр. Нови пазарРД28-2707.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
28Мариана Симеонова Петрова-РусевадиректорОбУ “Св. Паисий Хилендарски” – гр. ПлискаРД28-2807.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
29Юлия Златанова ХристовадиректорСУ “Васил Левски” – гр. ШуменРД28-2907.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
30Селиме Мехмедова КърджалиевадиректорСУ “Никола Й. Вапцаров” – с. ВенецРД28-3007.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
31Стефан Йорданов СтояновдиректорОбУ “Христо Ботев” – с. ИванскиРД28-3107.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
32Магда Димитрова ДимитровадиректорПГХТД “Проф. д-р Асен Златаров” – гр. Нови пазарРД28-3207.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
33Драгомир Стоянов ЯнковдиректорОУ “Панайот Волов” – с. ЖивковоРД28-3307.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
34Мария Антонова ДжиновскасчетоводителРУО – ШуменРД28-3407.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
35Росица Светославова Казакова-КапрадиректорОУ “Св. св. Кирил и Методий” – с. ДрагоевоРД28-3508.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
36Румяна Ангелова Алексиеваглавен специалистРУО – ШуменРД28-3608.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
37Стефан Стефанов БаевдиректорОУ “Панайот Волов” – гр. ШуменРД28-3708.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
38Мариана Радева ЙордановадиректорVI ОУ “Еньо Марковски” – гр. ШуменРД28-3808.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
39Борислав Петров ПанайотовдиректорПГ по строителство- архитектура и геодезия – гр. ШуменРД28-3908.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
40Вилиола Стоянова ЛюбеновадиректорППМГ “Нанчо Попович” – гр. ШуменРД28-4008.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
41Галина Владимирова МладеновадиректорПГМЕТТ “Христо Ботев” – гр. ШуменРД28-4108.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
42Райна Асенова ГайдаржиевадиректорСредношколско общежитие № 2 – гр. ШуменРД28-4208.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
43Тодорка Цанкова ИвановадиректорСредношколско общежитие “Младост” – гр. ШуменРД28-4308.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
44Петранка Първанова ИвановадиректорОУ “Христо Ботев” – с. ДрумевоРД28-4408.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
45Жасмина Петрова СтанчевадиректорСУ “Черноризец Храбър” – гр. Велики ПреславРД28-4508.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
46Добрин Георгиев ИвановдиректорОУ “Никола Й. Вапцаров” – гр. Нови пазарРД28-4608.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
47Венцислава Калчева ДобревадиректорСУ “Хан Исперих” – гр. Нови пазарРД28-4708.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
48Павлина Петкова КарапанчевадиректорОУ “Христо Смирненски” – с. ЯсенковоРД28-4808.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
49Даниела Иванова АнгеловадиректорОУ “Христо Ботев” – с. ПамукчииРД28-4908.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
50Гюлшен Ахмед АхмеддиректорНУ “Борис Първи” – Крива рекаРД28-5008.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
51Мариела Вълчева ЖековадиректорОУ “Васил Левски” – с. МировциРД28-5108.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
52Мергюл Хюсеин ЮмеровадиректорОУ  “Св. Климен Охридски” – с. Стоян МихайловскиРД28-5208.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
53Ахмед Мустафов КапустревдиректорОУ “Гео Милев” – с. ЧернооковоРД28-5308.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
54Стела Илиева ПетровадиректорОУ “Св. св. Кирил и Методий” – гр. Велики ПреславРД28-5408.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
55Румяна Маринова ПанайотовадиректорОУ “Васил Левски” – с. ГрадищеРД28-5508.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
56Невим Хасан Тефик-ИбрямовадиректорОУ ” Георги Ст. Раковски” – с. КлиментРД28-5608.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
57Гинка Иванова ЙордановадиректорОУ “Васил Априлов” – с. РишРД28-5708.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
 Гюлсевер Раимова ТефиковадиректорОУ “Васил Априлов” – с. РишРД28-16417.12.2019 г.т. 2
58Снежана Маринова ЧолаковадиректорОУ “Христо Смирненски” – с. ПристоеРД28-5808.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
59Снежанка Минчева Петкова директорОУ “Христо Ботев” – с. ЗлатарРД28-5908.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
60Галина Иванова СакаровадиректорСУ “Трайко Симеонов” – гр. ШуменРД28-6008.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
61Милена Атанасова СтойчевадиректорОбУ “Йордан Йовков” – с. БраничевоРД28-6108.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
62Катилиян Костадинов КостадиновдиректорСУ “Цанко Б. Церковски” – с. Никола КозлевоРД28-6208.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
63Иванка Бончева ВасилевадиректорОУ “Христо Ботев” – с. ПамукчииРД28-6308.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
64Минка Янкова АтанасовадиректорСУ ” Св. Паисий Хилендарски” – гр. ВърбицаРД28-6408.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
65Албена Димитрова Иванова-НеделчевадиректорСУ “Сава Доброплодни” – гр. ШуменРД28-6508.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
66Веселин Кирилов ТодоровдиректорПГОХХТ “Проф. д-р Асен Златаров” – гр. ШуменРД28-6608.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
67Мария Христова ПеневадиректорЦентър за специална образователна подкрепа – гр. ШуменРД28-6708.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
68Тихомир Розинов ТрифоновдиректорОУ “Св. св.Кирил и Методий” – с. Царев бродРД28-6808.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
69Бонка Димитрова ВасилевадиректорЦентър за специална образователна подкрепа “ХЕЛА” – гр. Нови пазарРД28-6908.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
 Златина Атанасова ТасковадиректорЦентър за специална образователна подкрепа “ХЕЛА” – гр. Нови пазарРД28-15615.05.2019 г.т. 2
70Павел Иванов ПавловдиректорII ОУ “Д-р Петър Беров” – гр. ШуменРД28-7008.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
71Илка Неделчева КаревадиректорIII ОУ “Димитър Благоев” – гр. ШуменРД28-7108.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
72Валерий Тодоров ГеоргиевдиректорНУ “Княз Борис I” – гр. ШуменРД28-7208.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
73Дамян Стоянов НиколовдиректорПГ по селско стопанство – гр. Нови пазарРД28-7308.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
74Илка Неделчева КаревадиректорIII ОУ “Димитър Благоев” – гр. ШуменРД28-7425.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
75Галина Петрова Бобадалиевадиректор ОУ “Пенчо Славейков” – с. МарковоРД28-7526.6.2018 г.т. 2 и т. 4 
76Снежана Йерусалимова РайковадиректорСУ “Васил Левски” – гр. Нови пазарРД28-7605.7.2018 г.т. 2 и т. 4 
77Айлин Фаридин МустафадиректорОУ “Никола Й. Вапцаров” – с.ЛятноРД28-7726.7.2018 г.т. 2 и т. 4 
77Жулиета Дончева НешковадиректорОУ “Св. Климент Охридски” – с. Пет могилиРД28-00-129.6.2018 г.т. 1 и т. 3
78Жулиета Дончева НешковадиректорОУ “Св. Климент Охридски” – с. Пет могилиРД28-7830.7.2018 г.т. 2 и т. 4 
78Елиз Етямова ХасановадиректорОУ “Христо Ботев” – с. ПамукчииРД28-00-203.9.2018 г.т. 1 и т. 3
79Елиз Етямова ХасановадиректорОУ “Христо Ботев” – с. ПамукчииРД28-7918.9.2018 г.т. 2 и т. 4 
80Каролина Петкова Ивановадиректор ОУ “Христо Ботев” – с. ЯнковоРД28-8027.9.2018 г.т. 2 и т. 4 
81Айнур Юмер АхмеддиректорОбУ “Христо Ботев” – с. ДрумевоРД28-00-304.9.2018 г.т. 1 и т. 3
81Айнур Юмер АхмеддиректорОбУ “Христо Ботев” – с. ДрумевоРД28-811.10.2018 г.т. 2 и т. 4 
82Махия Мехмедова КурудиректорОУ “Христо Ботев” – с. ЯнковоРД28-00-414.9.2018 г.т. 1 и т. 3
82Махия Мехмедова КурудиректорОУ “Христо Ботев” – с. ЯнковоРД28-828.10.2018 г.т. 2 и т. 4 
83Елена Николаева МариновадиректорОУ “Никола Й. Вапцаров” – с ЛятноРД28-00-521.9.2018 г.т. 1 и т. 3
83Елена Николаева МариновадиректорОУ “Никола Й. Вапцаров” – с ЛятноРД28-8318.10.2018 г.т. 2 и т. 4 
84Явор Цеков ЯкимовдиректорСУ “Панайот Волов” – гр. КаспичанРД28-00-612.12.2018 г.т. 1 и т. 3
84Явор Цеков ЯкимовдиректорСУ “Панайот Волов” – гр. КаспичанРД28-8412.12.2018 г.т. 2 и т. 4 
85Димо Чавдаров ГеоргиевдиректорПЕГ “Никола Й. Вапцаров” – гр. ШуменРД28-16102.10.2019 г.т. 2
86Елиз Етямова ХасановадиректорОУ “Христо Ботев” – с. ПамукчииРД28-16204.10.2019 г.т. 2
87Детелина Русанова ВасилевадиректорОУ “Христо Ботев” – с. ПамукчииРД28-16304.10.2019 г.т. 2
88Николинка Стефанова ГерчевадиректорЦентър за специална образователна подкрепа – гр. ШуменРД28-16026.09.2019 г.т. 2
89Цветелина Димитрова АнтоновадиректорСредношколско общежитие № 2 – гр. ШуменРД28-15904.09.2019 г.т. 2
90Даниела Иванчева АнгеловадиректорСУ “Васил Левски” – гр. Нови пазарРД28-15829.08.2019 г.т. 2
91Снежана Йерусалимова РайковадиректорСУ “Васил Левски” – гр. Нови пазарРД28-15729.08.2019 г.т. 2
92Даниела АлександровадиректорIX ОУ “Панайот Волов” – гр. ШуменРД28-24423.09.2020 г.т. 2
93Росина ИнджевадиректорСУ “Панайот Волов” – гр. ШуменРД28-24313.09.2020 г.т. 2
94Мариела ЖековадиректорЦСОП “ХЕЛА” – гр. Нови пазарРД28-16928.04.2020 г.т. 2
95Няргюл ТодоровадиректорОУ “Васил Левски” – с. МировциРД28-16828.04.2020 г.т. 2
96Веска ИлиевадиректорОУ “Христо Ботев” – с. ЯнковоРД28-23827.08.2020 г.т. 2
97Татяна ДаковадиректорОУ “Христо Смирненски” – с. ЯсенковоРД28-24009.09.2020 г.т. 2
Skip to content